10 cze 2018

Zarządzaj Wszystkim. Jesteś Szefem.

Komentarze: 0

To twoje forum. Łatwo zatwierdzaj nowych członków, przypinaj posty, porządkuj je, wyłącz komentarze i wiele więcej! Proste narzędzia administratora Wix Forum sprawiają, że zarządzanie twoim forum jest jak bułka z masłem i zawsze kontrolujesz to, co się dzieje. Nie podoba ci się post? Nie ma problemu. Można go łatwo usunąć, aby nie pojawiał się już na forum.

Najnowsze wpisy
  • Wix Forum jest idealnym narzędziem, aby nawiązać kontakt z użytkownikami witryny, budować wspólnotę i zwiększyć ruch na twojej witrynie! Masz coś do powiedzenia? Kliknij Stwórz Nowy Post, aby rozpocząć własną dyskusję. Co jeszcze można zrobić z forum? Nadaj mu chwytliwą nazwę, stworz nieograniczoną ilość kategorii i wybierz jeden z pięknych wzorów, takich jak Karta lub Klasyczny. Jeśli forum ma dużo zdjęć, to wzór Karta jest dla ciebie! Klasyczny układ jest idealny do długich dyskusji tekstowych. Dodatkowo, oba układy świetnie wyglądają na komputerach i urządzeniach mobilnych. Po wybraniu wzoru, dostosuj go wspaniałymi funkcjami designu, aby twoje forum stało się idealne.
  • Poświęć chwilę, aby odszukać odpowiednie słowa kluczowe i dodać je do swoich postów. To pomoże odnaleźć cię w wyszukiwarkach i zwiększyć ruch na twojej witrynie. Posiadanie aktywnego forum jest dobre dla SEO! Im więcej twoi współpracownicy zgłaszają uwag i piszą postów, tym bardziej będzie to zwiększyć twoją widoczność w wyszukiwarkach. Wyszukiwanie istotnych, jeśli chodzi o temat, słów kluczowych to zawsze dobry pomysł.
  • Udostępnij forum w mediach społecznościowych, aby uzyskać rozgłos. Jest to szybki i łatwy sposób, aby uzyskać więcej ruchu. Czy wiesz, że użytkownicy forum mogą udostępniać twoje posty jednym kliknięciem? Łatwo udostępnić post na Facebooku, Twitterze i Google+. Każde udostępnienie oznacza, że więcej ludzi widzi twoje świetne posty na forum i, że docierasz do szerszego grona odbiorców.

BIURO:

ul. Zajączka 9B

Warszawa

ul. Pokorna 2

00-199 Warszawa

Polska

Tel: 888 770 651

manager@agencjacity.pl

© 2019 by CITY

  • White Facebook Icon