KONFERENCJE KONGRESY SZKOLENIA GALE

Specjalizujemy się w organizacji konferencji biznesowych, tematycznych, naukowych, prasowych, z wykorzystaniem narzędzi takich jak dialog, debata, warsztaty i analiza case studies, a także organizacji spotkań networkingowych, szkoleń, śniadań i lunchy prasowych, sesji dialogu, eventów i kongresów.
Dostarczamy rozwiązań, które pomagają stworzyć skuteczną przewagę konkurencyjną dla firm w relacjach B2B. Współpracujemy ze studio graficznym, studio scenograficznym oraz dostawcami profesjonalnych rozwiązań wspierających komunikację wizualną na wydarzeniach branżowych. Nasze konferencje nie są jedynie wykładem na temat wybranego zagadnienia, ale tworzymy przestrzeń do nawiązania relacji między uczestnikami poprzez różnego rodzaju aktywności wywołujące debatę prowadzącą do identyfikacji najlepszych praktyk w określonym temacie.


Mamy doświadczenie w organizowaniu i obsłudze konferencji międzynarodowych z użyciem kabiny do tłumaczeń symultanicznych, udostępniamy laptopy z oprogramowaniem w języku ojczystym prelegenta, oraz dwujęzyczne materiały konferencyjne.


W zakresie organizacji konferencji prasowych współpracujemy z agencjami PR, jak również bezpośrednio z PAP oraz dziennikarzami i wydawcami prasy branżowej.


Organizujemy obsługę techniczną konferencji prasowych w typowych salach konferencyjnych, jak również niestandardowych przestrzeniach, takich jak postindustrialne hale loftowe lub kameralne prywatne apartamenty. Zapewniamy udostępnienie odpowiedniej ilości mikrofonów dla prowadzących i podgląd prezentowanego materiału.

Oprawa graficzna wydarzenia obejmuje: projekt logo wydarzenia, projekt agendy, projekt banerow internetowych, projekt nadrukow na torby prezentowe, projekt rollupu, projekt dyplomów dla uczestników, projekt zaproszeń i projekt prezentacji.

 

Koszty wydruków i produkcji materiałów na podstawie indywidualnego zamowienia według specyfikacji i ilości.

BUFET

Spodziewaj się więcej niż cateringu. Nasze potrawy przygotowujemy starannie, ze świeżych polskich produktów. Korzystamy z usług najlepszych w Polsce kucharzy. Dekorujemy miejsce imprezy, by nadać mu charakterystyczny i wyjątkowy wygląd. Serwis i obsługa zorganizowana jest tak, jak sami chcielibyśmy być tak obsłużeni.

Oferta dotyczy bufetu zimnych przekąsek fingerfoods dla 50 osób, w tym do wyboru w menu mogą być tartinki, tortille, owoce, warzywa, mini sałatki, sery, jogurty, mięsa i wędliny, małe przekąski, również w wersji wege. W tej cenie znajduje się 11 mini-porcji dla każdej osoby. W cenę wliczone jest wypożyczenie dekoracji kwiatowych, obrusów i transport na terenie Warszawy.

Transport poza Warszawą podlega osobnej indywidualnej wycenie na podstawie zapytania i jest równowartością umownej ceny za kilometr 1,20zł pomnożoną przez ilość kilometrów wynikającą z aplikacji Google Maps.

Obsługa w postaci kelnera lub hostessy jest dodatkowym kosztem (ok 40zł/h)

 

Bufet obiadowy oferujemy w cenie od 40zł/ osobę przy zamówieniu dla 50 osób, w tym nakrycia stołów, talerze, sztućce, podgrzewacze. Obiad obejmuje dwa dania ciepłe, surówki i deser. Transport na terenie Warszawy gratis, poza Warszawą 1,20zł/km

 

Koszt wynajęcia obsługi kelnerskiej: 350zł/ dzień

 

Live cooking, podlega osobnej wycenie.

Możesz zamówić branding do swojego cateringu, napisz do nas, a przedstawimy wiele opcji umieszczenia logo na poczęstunku. 

HOSTESSY

Konferencja jest formą promocji B2B (business to business). Dla Klientów promujących swoje usługi lub produkty do innych podmiotów gospodarczych (np. producentów systemów informatycznych, producentów maszyn, dystrybutorów specjalistycznego sprzętu lub dostawców usług dla biznesu), organizujemy konferencje tematyczne, podczas których mają oni szansę zaprezentowania swojej oferty w otoczeniu profesjonalistów związanych z branżą do szerokiej publiczności będącej potencjalnymi klientami, decydentami lub grupą opiniotwórczą. 

Oferta dotyczy gotowego produktu konferencyjnego.

Cena zawiera wynajem sali konferencyjnej do 4 godzin, rzutnika, nagłośnienia, oświetlenia, aranżacja sali, obsługa techniczna, 3 przerwy kawowe z przekąskami fingerfoods, obsługę fotograficzną, obsługę recepcji, opracowanie graficzne i wydruk agendy, opracowanie graficzne i produkcję rollupu, projekt graficzny prezentacji oraz logo wydarzenia, opracowanie treści zaproszeń dla uczestników, opracowanie merytoryczne kontentu konferencji i na tej podstawie zaproszenie 4 prelegentów, obsługa konferencji przez moderatora, stałą asysta dedykowanego account managera, oraz pozyskanie 1 Patrona Honorowego i 3 Patronów Medialnych. 

 

Opcja: strona internetowa wydarzenia wraz z adresem mailowym w cenie promocyjnej 800zł.

 

Wszystkie ceny podane na stronie sa cenami netto, które nalezy powiększyć o odpowiedni podatek VAT.

Dla naszego Klienta organizowaliśmy event w galerii handlowej Atrium Copernicus, Wyspa Zdrowia promująca nową markę suplementów diety Live Well. Stoisko w głównym ciągu, konsultacje psychodietetyczne i kierowanie ruchu do apteki. 

LIDERZY INNOWACYJNOŚCI: FORUM LIDERÓW PPP

Jak osiągnąć sukces w partnerstwie publiczno- prywatnym. Skuteczna implementacja modelu PPP

 

We wrześniu 2016r. w UOKiK odbyła się pierwsza edycja konferencji z cyklu „Jak osiągnąć sukces w PPP. Skuteczna implementacja modelu PPP" pod honorowym Patronatem Ministerstwa Rozwoju, oraz patronatem merytorycznym Instytutu PPP. W konferencji wzięli udział znani eksperci, pracownicy naukowi, przedstawiciele prywatnych przedsiębiorstw mających doświadczenie w realizacji inwestycji w modelu PPP, kadra zarządzająca reprezentująca sektor publiczny oraz przedstawiciele administracji państwowej, między innymi Michał Piwowarczyk, zastępca Dyrektora Platformy PPP w Ministerstwie Rozwoju i Dyrektor Sądu Okręgowego w Nowym Sączu, Józef Kiełbasa, realizujący pierwszy w Polsce rządowy projekt PPP. Organizatorzy otrzymali liczne podziękowania za przystępną, konkretną i atrakcyjną formę prezentacji zagadnień związanych z realizacją projektów w formule PPP.

Eksperci, którzy w formie prelekcji omówili teoretyczne i praktyczne aspekty organizacji współpracy między sektorami, tj. Tomasz Korczyński, dr hab. Prof. Michał Kania, dr Piotr Bogdanowicz, dr Rafał Cieślak, podzielili się swoimi doświadczeniami i wiedzą praktyczną wynikającą z wieloletniej obserwacji tego rynku w Polsce, w zakresie m.in.: przygotowania projektów PPP, opracowania analiz ekonomiczno-finansowych, wyboru partnerów, oceny i podziały ryzyka, błędów w przygotowaniu inwestycji oraz ich skutków. Odnieśli się również do mitów i obaw, które wcześniej hamowały rozwój tego rynku w Polsce, wskazując na praktyczne korzyści i zalety wynikające z realizacji takich przedsięwzięć.

W swoim wystąpieniu mecenas Tomasz Korczyński – uznawany za jednego z czołowych ekspertów i praktyków w dziedzinie partnerstwa publiczno-prywatnego zachęcał do coraz powszechniejszego stosowania modelu PPP w finansowaniu inwestycji publicznych. – Ministerstwo Rozwoju przyjęło na siebie po Ministerstwie Gospodarki funkcję pomocy i koordynacji projektów PPP. Po dokonanym połączeniu mamy do czynienia z racjonalnym przyspieszeniem. Ten rok bez względu na to jak oceniamy zmiany polityczne jest istotny dla wskazania kierunku rozwoju PPP. Rząd realizuje swój pierwszy projekt w modelu partnerstwa publiczno-prywatnego, budowę Sądu Rejonowego w Nowym Sączu. Powinien jednak doprowadzić do przeprowadzenia kilku kolejnych projektów pilotażowych, żeby dać dobry przykład samorządom i przedsiębiorcom w realizacji publicznych inwestycji. To będzie jasny sygnał poparcia dla tej formuły.

Po raz pierwszy udało się kompleksowo podejść do aktywizacji rynku partnerstwa publiczno-prywatnego na szczeblu rządowym. Zaproponowane przez zespół i grupę ekspertów działających przy Ministerstwie Rozwoju rozwiązania organizacyjne, prawne i finansowe będą satysfakcjonujące dla zainteresowanych.

Partnerstwo publiczno - prywatne korzysta z dwóch ustaw proceduralnych – Prawa Zamówień Publicznych i ustawy o koncesjach na usługi i roboty budowlane. W ocenie prawników zbyt kazuistyczne przepisy PZP powinny być jednak dostosowane do wymagań rynku. Należy również stworzyć jednolitą ścieżkę orzeczniczą. Nowelizacja ustawy o PPP nad którą pracuje MR jest także pożądana. Do końca roku te propozycje w zakresie niezbędnym dla poprawy realizacji inwestycji mają być przyjęte.

- Jeśli to wszystko nad czym intensywnie pracowaliśmy od wielu miesięcy przełożone zostanie teraz na akty prawne i przychylną dla tego rynku politykę rządu, to perspektywy dla rozwoju PPP w Polsce będą bardzo dobre, przekonywał prof. dr bab. Michał Kania z Uniwersytetu Śląskiego, pełnomocnik rektora ds. współpracy w ramach PPP.

Jest to rynek obiecujący, który już istnieje i może stać się motorem i kołem zamachowym dla gospodarki na najbliższe lata.

Dla naszego klienta, sieci aptecznej, przygotowaliśmy szereg wydarzeń mających na celu integrację zespołu apteki z otoczeniem lekarskim, w którym dana apteka się znajduje. Ogromnym sukcesem okazały się spotkania integracyjne z lekarzami z przychodni, organizowane w formie lunchu w salach konferencyjnych w ich miejscu pracy. Lokalizacja umożliwiła maksymalizację frekwencji. Kierownictwo przychodni z własnej inicjatywy każdorazowo organizowało okienko między zmianami, co pozwalało lekarzom wziąć udział w spotkaniu bez obciążenia koniecznością szybkiego powrotu gabinetu.

 

W spotkaniu w każdej przychodni wzięło udział ponad 40 lekarzy. Gospodarzami byli pracownicy apteki. Dyskusja dotyczyła dostępności rotujących leków, cen, błędów w receptach i współpracy w zakresie ich korygowania bez odsyłania pacjenta z powrotem do kolejki do gabinetu, terapii zamiennikami, jak również kwestii nie związanych z farmacją.

Konferencja Festiwal Wody

Kompleksowa organizacja konferencji dla wydawcy magazynu Liderzy Innowacyjności. Klient zwrócił się do nas z prośbą o organizację wydarzenia pod tytułem Festiwal Wody z udziałem Polskiej Akademii Nauk i branży wodociągowo - kanalizacyjnej. Organizator nie miał koncepcji merytorycznej w momencie zlecania organizacji wydarzenia. Zaproponowaliśmy szczegółowy zakres merytoryczny, tj. podział konferencji na trzy części związane z branżą wodną: moduł skierowany do jednostek samorządowych, dotyczący gospodarowania wodami opadowymi oraz zagospodarowaniem wody w mieście, który stał się ostatecznie modułem klimatycznym, oraz drugi moduł dotyczący innowacyjnych rozwiązań dla branży wodkan, trzeci energetyka wodna. Organizator dodał do tego czwarty moduł dotyczący oferty nauki dla branży związanych z wodą. Wybraliśmy Prelegentów i zawiązaliśmy z nimi umowy na wygłoszenie wystąpień, zapewniliśmy patronów medialnych, patronów honorowych, ułożyliśmy agendę, scenariusz wydarzenia, nawigację na terenie obiektu, zaprojektowaliśmy komunikację, wszystkie treści i oprawę graficzną, w tym logo, banery, agendę, stronę www. Zapewniliśmy obsługę cateringową, dodatkowych sponsorów. Obsługiwaliśmy biuro rejestracji uczestników, zapewniliśmy frekwencję poprzez skuteczną rekrutację. Zapewniliśmy obsługę recepcji, techniczną i cateringową. 

 

Zakres tematyczny 
I KONFERENCJI FESTIWAL WODY

 

Implementacja innowacyjnych rozwiązań, dotyczących racjonalnego zarządzaniem wodą, ma niezwykle istotne znaczenie dla zapewnienia bezpieczeństwa ekologicznego, zdrowia mieszkańców oraz zrównoważonego rozwoju. Można tego dokonać jedynie dzięki interdyscyplinarnemu podejściu, integrującemu wiedzę naukową i inżynierską z działaniami w wielu dziedzinach uwzględniających procesy biologiczne, hydrologiczne, społeczne i gospodarcze. Aby upowszechniać i popularyzować te niezwykle ważne zagadnienia organizujemy konferencję FESTIWAL WODY, jako integralną część Międzynarodowych Targów Branży Komunalnej.

Główne zagadnienia:

·      Zarządzanie zasobami wodnymi

·      Systemy zarządzania środowiskowego

·      Regulacje prawne

·      Innowacje w uzdatnianiu wody pitnej, zaawansowane procesy utleniania 

·      Efektywność energetyczna i odzyskiwanie energii ze ścieków

·      Zdecentralizowane systemy zbierania i oczyszczania ścieków

·      Obsługa i monitorowanie małych oczyszczalni

·      Zbieranie i wykorzystanie wody deszczowej

·      Case studies z krajów rozwiniętych technologicznie (renaturyzacja wód, elektrownie geotermalne, elektrownie wodne, systemy nawadniania gruntów rolnych, zagospodarowanie wód opadowych na przykładach)

Celem konferencji adresowanej do samorządów, przedsiębiorców i środowiska naukowego jest kreowanie polityki zrównoważonego rozwoju miast, gmin i większych jednostek terytorialnych w rozwiązywaniu ważnych problemów środowiskowych, w tym racjonalnego gospodarowania wodą i poprawy jakości życia. Istotnym aspektem jest również popularyzowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych i ekonomicznych oraz upowszechnianie najlepszych praktyk w zakresie realizacji ekologicznych projektów związanych z gospodarką wodną.

Koncentrujemy się na wykorzystaniu olbrzymiego potencjału rozwiązań inspirowanych naturą w połączeniu z infrastrukturą inżynierską, przy wykorzystaniu nowatorskich technologii. Podczas konferencji przedstawimy przykłady działalności instytucji, podmiotów gospodarczych i samorządów, które mają do odegrania kluczową rolę we wdrażaniu europejskiej polityki ochrony zasobów wody i środowiska oraz łagodzenia skutków zmiany klimatu.

Wydarzenie kierowane jest do profesjonalistów związanych z branżą wodno- kanalizacyjną:

·      Kadry zarządzającej OPWiK, MPWiK

·      Decydentów jednostek samorządowych i administracji

·      Dostawców technologii, oprogramowania i systemów do zarządzania

·      Dostawców innowacyjnych rozwiązań, narzędzi i maszyn

·      Pozarządowych organizacji proekologicznych

·      Dostawców systemów inteligentnego gospodarowania wodą

·      Profesjonalistów związanych z branżą

 

Retencja wód opadowych w aglomeracjach miejskich

Aglomeracje miejskie charakteryzują się silnie przekształconym środowiskiem, co prowadzi w konsekwencji do zjawiska miejskiej wyspy ciepła, oraz zanieczyszczenia powietrza, zmniejszenia bioróżnorodności oraz zanieczyszczenie i degradacja zasobów wód powierzchniowych i podziemnych.  Procesy urbanizacyjne i redukcja terenów zieleni w miastach wpływają bardzo niekorzystnie na jakość życia mieszkańców. Miasta stają się przestrzenią „zabetonowaną” i uszczelnioną. Wskaźnik wielkości nieprzepuszczalnej powierzchni kształtuje się dla Polski na poziomie 100-150 m2/osobę, to jest trzykrotnie więcej niż Światowa Organizacji Zdrowia określa jako limit. Dodatkowo ryzyko podtopienia i powodzie miejskie dotyczą większości polskich miast, a zarządzanie wodami opadowymi jest obecnie głównym wyzwaniem w zakresie adaptacji miast do zmian klimatu. Rozwiązaniem może być zrównoważone gospodarowanie wodami opadowymi, które zapewni równowagę pomiędzy dopływem a odpływem wód opadowych. W praktyce oznacza to zagospodarowanie spływów z możliwością zatrzymania ich na miejscu opadu i oddanie tych wód do ekosystemu poprzez ich retencję, a następnie infiltrację do gruntu. Takie działanie nie tylko zmniejsza ilość odprowadzanych wód, ale też zmniejsza ich zanieczyszczenie, które potencjalnie dostaje się do nich w czasie transportu po zanieczyszczonych powierzchniach miasta. W konsekwencji skutkuje to odciążeniem systemów odwodnieniowych w miastach oraz redukcją stopnia zanieczyszczania wód w odbiornikach. 

(źródło: Katarzyna Wolańska, chronmyklimat.pl)

Panel Energetyka wodna (hydropower)

Celem panelu jest popularyzacja badań naukowych, rozwoju i innowacji w zakresie efektywności wodnej i gospodarki wodnej w celu stworzenia przyjaznego innowacjom ekosystemu publiczno- biznesowo- naukowego, w którym środowiska akademickie i przedsiębiorstwa mogą współpracować ze sobą w celu wykorzystania wspólnych synergii i możliwości, przekształcenia wiedzy i doświadczenia w innowacyjne produkty, usługi i umiejętności w sektorze wodnym.
Zużycie wody i wytwarzanie energii są nierozerwalnie związane. Konieczne jest wspólne działanie pomiędzy zainteresowanymi stronami z branży, aby zwiększyć efektywność wykorzystania energii wodnej i zoptymalizować związek dla przyszłych pokoleń, biorąc pod uwagę długoterminowe trendy, w tym wzrost populacji i zmiany klimatyczne.

Cele bloku tematycznego Hydroenergia:

·      Identyfikacja korzyści i pokonywanie barier dla wspólnych programów efektywności energetycznej wody

·      Omówienie skutecznych programów pilotażowych: zdobyte doświadczenia i przyszłe inicjatywy

·      Rozwijanie partnerstw między firmami z branży energetycznej i wodnymi

·      Uzyskanie i wykorzystanie wiarygodnych danych do oszacowania oszczędności wody i energii

·      Opracowywanie przepisów, norm i standardów, które optymalizują efektywność zużycia wody

·      Postęp technologiczny w zakresie zwiększania wydajności energii wodnej

·      Zrozumienie natury i znaczenia związku woda-energia

·      Obecne orzeczenia, trendy regulacyjne, normy i kodeksy mające wpływ na związek woda – energia

·      Kwestie gospodarcze dotyczące wdrażania ulepszonych programów efektywności

Do kogo kierowana jest tematyka bloku:

·      Kierownictwo firm z branży zrównoważonych źródeł energii, hydropower

·      Komercyjne i przemysłowe zarządzanie energią użytkowników końcowych

·      Regulatorzy wody i decydenci

·      Dostawcy i twórcy technologii wodnych

·      Specjaliści od zarządzania energią

·      Kierownicy projektów i przedsiębiorcy

·      Firmy energetyki odnawialnej

·      Badacze uniwersyteccy i liderzy myśli

·      Specjaliści ds. finansów i inwestycji

·      Instytucje naukowo- badawcze

BIURO:

ul. Inflancka 8

Warszawa Śródmieście 

Biuro: 530 51 51 15

Manager: 888 770 651

manager@agencjacity.pl

biuro@agenciacity.pl

© 2020 by agencjaCITY

  • White Facebook Icon